חפש תאריך: שעת סיום: שעת התחלה: ישוב: אזור: סוג חדר:
בחר תאריך
 
 
 
 
  להקת הלפיד

מרכז   אזור:
01/2007   תאריך הקמה:
חסידי   סגנון:
  הופעות קודמות:
  לייבל:
יוסי דידי   איש קשר:
lapidsong@gmail.com   אימייל:
  אתר:
בעקבות ההצלחה, להקת "הלפיד" מבית היוצר של הישיבה התיכונית מעונינת להופיע באירוע שלכם. בלהקה 7 נגנים : אורגן, תופים, גיט   הערות:
 


  שם: רועי שוקרון
  גיל:
זמר   תפקיד:
  כלי:
  מנגן גם ב:
  ניגן בעבר ב:
בן 18 גר במודיעין. משמש כסולן הלהקה ואחראי על שיווקה. רועי הגיע לאודישנים ללהקה בכלל בתור מתופף, במקרה שר רועי שיר תוך כדי האודישן ומאז הוא לא מפסיק לזמר..! :) השירה וההגשה של רועי מקנים גוון חדש וייחודי לכל הביצועים של הלהקה, כשרועי עולה על הבמה, "ומחמם מנועים" לקהל, כולם שוכחים מזה לשבת..!   הערות:
 
 
  שם: רז דגן
  גיל:
מתופף   תפקיד:
  כלי:
  מנגן גם ב:
  ניגן בעבר ב:
בן 17 גר בטלמון. מנגן על תופים ובין היתר על קלידים וחליל. מגיל צעיר הייתה לרז אהבה למוזיקה שהתבטאה בהשתתפות במקהלת ילדים שהופיעה בארץ ובעולם התופים תמיד משכו אותו , הקצב והסאונד המשמעותי שלהם שמוביל את הנגינה של כל הכלים.. ללהקה הגיעה לאחר שעבר בהצלחה את האודישנים ונבחר להיות המתופף הרשמי של להקת הלפיד. כשרז תופס את המקלות ומתחיל לנגן אף אחד כבר לא נשאר אדיש וכווולם מתחילים לקפוץ ולרקד.   הערות:
 
 
  שם: אסף אפריאט
  גיל:
גיטריסט   תפקיד:
  כלי:
  מנגן גם ב:
  ניגן בעבר ב:
בן 18 גר במודיעין. אסף החל לנגן על גיטרה מכיתה ו', ומיד התאהב בגיטרה. בהמשך הדרך, החל סף לנגן גם על גיטרה בס וכמובן שלא הזניח את החשמלית שלו.. אסף הגיעה ללהקה דרך האודישנים, לאחר האודישן לא הייתה בכלל מחלוקת לגבי קבלתו של אסף ללהקה. כשאסף פורט על המיתרים, אין מצב שתישארו אדישים! :)   הערות:
 
 
  שם: אסף בראל
  גיל:
גיטריסט   תפקיד:
  כלי:
  מנגן גם ב:
  ניגן בעבר ב:
בן 18 גר במודיעין. מנגן על גיטרה חשמלית ואקוסטית. אסף מנגן לצד אסף אפריאט, שניהם מנגנים על חשמליות ויחד הם צוות מנצח! את דרכו לצד הגיטרה החל אסף עוד בגיל 12, מאז הספיק לנגן בתזמורת "הביג-בנד" של המרכז למוסיקה. כמו שאר חברי הלהקה, גם אסף התקבל ללהקה דרך אודישן, אשר הפיל את כולם! כשאסף פותח בסולו עם הגיטרה אין אחד שלא נשאר פעור פה! :)   הערות:
 
 
  שם: יוסף ברגר
  גיל:
כלים אתנים   תפקיד:
  כלי:
  מנגן גם ב:
  ניגן בעבר ב:
בן 18 גר במודיעין. מנגן על מנדולינה חשמלית וקלאסית ובין היתר על קלידים. יוסף המוכשר החל לנגן על המנדולינה כבר מכיתה ד', מאז הספיק לנגן בפורומים שונים ואף הספיק לעשות בגרות במוסיקה במסגרת של 5 יח"ל!. נגינתו של יוסף על המנדולינה, מעשירה את עיבודיה של הלהקה ומוסיפה להן גוון מיוחד יוסף מנגן את כל הסגנונות, וכשהוא פורט על מיתרי המנדולינה, או אז מתחיל הערב באמת..! :)   הערות:
 
 
  שם: משה דידי
  גיל:
קלידן   תפקיד:
  כלי:
  מנגן גם ב:
  ניגן בעבר ב:
בן 17 גר במודיעין. משמש כקלידן הלהקה, וצוות טכני. משה מגיל קטן התחבר למוסיקה ובמיוחד לאורגן. את דרכו בלהקה החל באודישנים שאותם צלח כמובן ללא כל קושי.! משה והקלידים זוהי אהבה ממבט ראשון וניתן לראות זאת (ובעיקר לשמוע..) כאשר אצבעותיו פוגשות בקלידים..! :)   הערות:
 
 
  שם: רותם חוברה
  גיל:
גיטריסט   תפקיד:
גיטרה חשמלית   כלי:
  מנגן גם ב:
  ניגן בעבר ב:
בן 16 גר במודיעין. רותם הוא הצעיר שבחבורה אך עם זאת לא נופל מאף אחד אחר ברמתו המקצועית. גם רותם הגיע ללהקה דרך האודישנים, את האודישן צלח ללא כל בעיה למרות גילו הצעיר יחסית. רותם מוסיף עוצמה וגוון המיחוד רק לו ללהקה! :)   הערות:
 
 

תמונות

 
  בתחרות להקות
 
  בתחרות להקות
 
  בתחרות להקות

הופעות

להקה זו לא העלתה עדיין הופעות
 
כניסה למערכת
שם משתמש:
סיסמא:

שכחת סיסמא?           
אולפני הקלטות \ חזרות
אודות אתר חזרות
הרשמה לאתר
להקות
לוח הופעות
מחפשים נגנים
מורי נגינה
כתבו לנו
על איזה כלי אתה מנגן ?

גיטרה

קלידים

תופים

לא מנגן


                     

Copyright ©, Hazarot.CO.IL All rights כל הזכויות שמורות reserved © לחזרות - 2007